Субота, 20.04.2024, 04:57 | RSS
Головна » 2017 » Червень » 6 » Екскурсія для учнів Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею
Екскурсія для учнів Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею

19 травня 2017 року ДТЕК Добротвірську ТЕС з ознайомчою екскурсією відвідали учні Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею. Учнів переповнювали емоції і вони ділились враженнями, адже вперше побачили як виглядають склади з вугіллям на тепловій електростанції, що було видобуте шахтарями Львівсько-Волинського басейну. Як воно спалюється і як виробляється електроенергія, котра потім потрапляє у домівки мешканців Львівщини.

На думку директора Добротвірської ТЕС Олега Таращука, така екскурсія для учнів Червоноградського ліцею дуже важлива, адже майбутнім шахтарям треба знати і розуміти як спалюється вугілля і виробляється електроенергія.

«Робота Добротвірської ТЕС тісно пов’язана з шахтами державного підприємства Львіввугілля,  адже практично все видобуте вугілля надходить на теплові електростанції Західенерго, куди входить Добротвірська ТЕС. ДТЕК Західенерго викуповує увесь вільний об'єм вугілля шахт Львівсько-Волинського басейну, з початку року це становить 74% від усього видобутого вугілля», - говорить Олег Таращук.

Учні мали можливість не лише ознайомитись з роботою Добротвірської ТЕС, а й побачити, як на електростанції проводяться ремонти, щоб безаварійно працювати в осінньо-зимовий період. Надійна робота Добротвірської ТЕС надзвичайно важлива для Львівщини, адже не лише спалює вугілля, видобуте на шахтах Львівщини, а й забезпечує більше половини потреб Львівської області в електроенергії.

Категорія: Дозвілля | Переглядів: 476 | Додав: Avatar | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2017  »