Пятниця, 29.03.2024, 07:22 | RSS

Набір абітурієнтів за професіями

Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей оголошує набір учнів за такими професіями:

Освіта 9 класів.

1. Електрослюсар підземний. Електрозварник ручного зварювання.

2. Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. Електрозварник ручного зварювання.

3. Слюсар-ремонтник, електрогазозварник.

4. Слюсар з ремонту автомобілів. Електрогазозварник.

5. Муляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник.

6. Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр.

7. Столяр. Верстатник деревообробних верстатів.

8. Кухар. Бармен.

9. Кухар. Кондитер.

10. Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів.

Освіта 11 класів.

1. Електрослюсар підземний.

2. Слюсар з ремонту автомобілів. Електрогазозварник.

3. Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр.

4. Продавець продовольчих товарів.

5. Столяр. Верстатник деревообробних верстатів.

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ

Для вступу в ліцей необхідно подати такі документи:

1. Заяву встановленого взірця з назвою обраної професії

2. Документ про освіту

3. Довідку з місця проживання

4. Медичну довідку ( форма 086 – У )

5. 6 фотокарток 3 х 4 см.

4. Свідоцтво про народження, паспорт, ідентифікаційний код (копії) подаються особисто.

УМОВИ НАВЧАННЯ

1. Учні ліцею, згідно навчальних планів, регулярно проходять практику та виробниче навчання на підприємствах, для підтвердження виробничої кваліфікації.

За роботи виконані в період навчання на підприємстві і практики виплачується 50% заробленої грошової суми.

2. Час навчання в ліцеї зараховується у безперервний стаж роботи, виплачується стипендія у розмірі від 275 грн.

3. Теоретичне навчання в ліцеї проводиться у кабінетах, виробниче навчання – у майстернях, лабораторіях. Учбові кабінети, майстерні та лабораторії обладнані сучасним устаткуванням, машинами та механізмами, технічними засобами навчання. В ліцеї є актовий зал, спортивний зал, їдальня.

4. Учні займаються в предметних гуртках, гуртках технічної творчості, художньої самодіяльності, спортивних секціях, клубах за інтересами. Учні ліцею приймають участь та здобувають призові місця в обласних конкурсах професійної майстерності.

5. Кращі учні відзначаються дирекцією ліцею та учнівською профспілкою туристичними, екскурсійними поїздками, преміями, відзнаками.

6. Ліцей приймає участь у подальшому працевлаштування своїх випускників, а також у продовженні навчання у середніх та вищих навчальних закладах.

7. Іногороднім надається гуртожиток.

Адреса ліцею: м. Червоноград, вул. Стуса, 15

тел. 2-05-91 – приймальна комісія