Пятниця, 26.04.2024, 08:03 | RSS
Червоноградський Професійний Гірничо-Будівельний Ліцей
Меню сайту:

Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей


Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей

 

Навчально-виробничий та Навчальноиховний процес

Ліцей має 21 кабінет теоретичного навчання. 17 виробничих майстерень і лабораторій побутовий блок із спортивним та актовим залами, їдальнею, бібліотекою, читальним залом, кімнатами гурткової роботи, є комп'ютерний кабінет. Прийом учнів за професіями проводиться відповідно до ліцензій. Навчально-матеріальна база ліцею надає можливість якісної підготовки щодо здобуття знань, умінь навичок та присвоєння випускникам освітньо-кваліфікаційного рівня за обраною професією. В навчально-виробничому процесі використовуються інноваційні технологи в методиці проведення занять - новітнє сучасне обладнання. Професійні знання, уміння і навики учні отримують на уроках спецтехнології та виробничого навчання яке проходить у навчально-виробничих майстернях, навчальних лабораторіях, навчально-виробничих підрозділах, а також на робочих місцях, на виробництві чи в сфері послуг. Професійно-практична підготовка - це не лише виробниче навчання, а й виробнича практика на підприємствах, де учні здобувають професійні знання, уміння та навички, працюючи на сучасному обладнанні на штатних робочих місцях. Дякую генеральному директору ДП "Львіввугілля" Миколі Клюці за сприяння у проходженні виробничої практики учнями ліцею на шахтах та відокремлених підрозділах держпідприємства, а також працевлаштування випускників на підприємствах регіону.

 

 

 

 

ІН ФОРМАЦІЙ НА ДОВІДКА

Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей веде свою історію з 1966 року. Тоді 26 квітня було засноване Червоноградське технічне училище №7. У 1977 році розпочато будівництво першої черги навчального комплексу на 720 місць. Завершено будівництво у 1979 році. До складу новобудови ввійшли - корпуси навчальний та побутовий, корпус виробничих майстерень та лабораторій, гуртожиток. Того ж року Червоноградське ТУ №7 реорганізували в Червоноградське технічне училище №55, пізніше - у Червоноградське професійно-технічне училище №55. Для покращення підготовки робітничих кадрів у 1986 році добудували другу чергу приміщень навчального комплексу на 120 учнівських місць. Після цього навчальна база училища збільшилася до 840 місць. У 2005 році Червоноградське професійно-технічне училище №55 перейменували у Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей. Він готує фахівців гірничих, будівельно-монтажних, торгово - кулінарних професій - всього 18 спеціальностей. Педагогічний колектив очолює Надія Піхоцька, творча особистість, яка у постійному пошуку шляхів впровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес та естетичне оформлення ліцею

 

 

 

 

НАВЧАННЯ, ВІДПОЧИНОК, ЗМІСТОВНІ ЗАХОДИ

- Я приїхала із селища Під буж Дрогобицького району здобувати професію кухаря/бармена. Дуже задоволена тим, що маю змогу навчатись у такому гарному місті, як Червоноград, і в такому чудовому навчальному закладі, як гірничо-будівельний ліцей. Тут майстри Ганна Михайлівна Кузєва і Людмила Анатоліївна Стопчанська навчають нас майстерності кухаря. Добре оволоділа навиками практичної роботи на базі відпочинку "Автомобіліст" на Одещині. Ми, учні, зайняті були на всіх ділянках роботи; готували страви і мили посуд, заготовляли продукти і вели облік, складали технологічні картки і обслуговували відпочиваючих на залі. Зараз проходжу практику в КП "Школяр", де керівником Тамара Михайлівна Негреба. Працюю у їдальні ЧЗШ 1, у колективі досвідчених фахівців переймаю досвід, тішуся, що вдається професійно готувати. Загалом я дужо задоволена, що у

учнів, ставляться, як до своїх дітей. Вчимо уроки, переглядаємо телепередачі, граємо в настільний теніс, щоранку робимо фіззарядку. Вихователі Марія Ярославівна Магдзяк, Марія Євгенівна і щук та Богдан Боліславович Гаєвський уважні до нас, приділяють нам багато часу, ми отримуємо доречні поради і настанови. Дбаємо про облаштування побуту, а стимулює до цього щотижневе підбиття підсумків "На кращу кімнату“.

Цікаве і різноманітне життя у Ліцеї. Мені хочеться вчитись. Окрім того беру активну участь у позаурочних заходах. Запамятався огляд-конкурс «Великодні дзвони», де учні представляли вироби з бісеру, писанки, рушники, мереживні скатертини, а майбутні кухарі випікали до свята запашні паски. Я входжу також в Марійську дружину при церкві св. Юрія.

Христина Андруневчин.

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту