Пятниця, 29.03.2024, 16:50 | RSS

1 вересня День Знань

Урочистою лінійкою, присвяченого "Дню Знань" розпочав свою роботу у новому 2014-2015 н.р. Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей.

У складний для нашої держави час випускники шкіл м. Червонограда, м. Соснівки, смт. Гірника, Сокальського, Радехівського, Жовківського районів розпочали навчання у світлих, просторих кабінетах, лабораторіях, майстернях. До початку нового навчального року у ліцеї було проведено усі необхідні ремонтні та облицювальні роботи.

Хвилиною мовчання присутні учні, педагоги, батьки, гості вшанували память усіх полегліх за волю України.

Щиро по материнськи привітала учнів директор ліцею Піхоцька Надія Михайлівна. Побажала бути гідними громадянами нашої держави, шанувати родину, рідний край, бути творчими особистостями, успішно оволодіти оміряною професією.

Щиро привітала усіх завідувач загального відділу Червоноградського міського виконавчого комітету Мартенс Тетятна Олексіївна.

З захопленням слухали вітальні слова Героя України, технічного директора ДП "Львіввугілля" Руденко Сергія Євсійовича. Знаний на усю Україну шахтар - побажав молоді не заплямати памяті тих людей, які заплатили дуже дорогу ціну - ціну свого життя за незалежність нашої держави; не зганьбили "Небесну Сотню"; воінів АТО. Здобути грунтовіні знання і у майбутньому гідно працювати на благо України.