Четвер, 28.03.2024, 15:52 | RSS
Головна » 2015 » Березень » 19 » Творчості проміння золоте»
Творчості проміння золоте»

Учні та працівники нашого навчального закладу взяли участь у обласному огляді-конкурсі  художньої самодіяльності  «Творчості проміння золоте» під гаслом «Україна - єдина країна», який відбувся 17 березня 2015 року на базі Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею. У огляді-конкурсі взяли участь 5 навчальних закладів: Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей, ВПУ №11 м.Червонограда, Сокальський професійний ліцей, Рава-Руський професійний ліцей, Угнівський аграрний професійний ліцей.

Учасники огляду-конкурсу представляли  твори української,  світової класики, народну, сучасну музику відповідно до стильових і жанрових особливостей солістів.

Програма огляду - конкурсу включала:

1. Конкурс «Оксамитові барви» (виступи  соло - виконавців).

2. Конкурс «Оксамитові барви» (виступи вокально-інструментальних колективів).

3. Конкурс «Золоте крило» (читання прози та поезії).

4. Конкурс «Танцювальне подвір’я (виконання народного, спортивного , бального, естрадного танцю).

5. Конкурс «Арт і Шок» (міні-вистави)

Свій талант продемонстрували учасники художньої самодіяльності ліцею: солісти-вокалісти - Бабюк Наталія з піснею «Тільки ти повертайся солдате», Іщук Олег з піснею «Мамо не плач, я повернусь весною; читці поезій - Бойко Христина з авторським віршем «Україно живи», Стопчанський Андрій з поезією «Україно, не здавайся»; музично -драматичний колектив «Кристинопіль» (Байда Олег, Бойко Христина, Бочуляк Ольга, Теличенко Оксана, Чернехович Владислав, Гриневич Олеся, Грабова Марія) з авторською  композицією Рак Лесі Анатоліївни «Ми за мир, бо Україна єдина».

Учасників та гостей огляду-конкурсу привітала вокальна група хору працівників та учнів ліцею (Кравець Г.В., Токай М.О., Саноцька С.Й., Галуза Л.М., Фещак І.Б., Фаранчук О.Я., Петрук О.В., Лисейко О.М., Костів С.В., Лемега В., Цибуля І., Каєв М.), керівник Климчук Галина Юхимівна. З великим захопленням глядачі вітали виконання пісень «Країна моя» та «Виростеш,  ти сину».

Конкурс дав можливість виявити талановиту та обдаровану учнівську молодь професійно-технічних навчальних закладів та  сприяти подальшому розвитку їх обдарувань, участь переможців та призерів у заключному гала-концерті, всеукраїнських і міжнародних мистецьких заходах.

Категорія: Новини Ліцею | Переглядів: 546 | Додав: Avatar | Рейтинг: 4.5/4
«  Березень 2015  »